Турнеја и патувања во Индија, туристички пакети за патувања за патници - возење со погон на четири тркала
Четири тркала во ИндијаЧетири тркала во Индија

Дестинации за пребарување

Барај
Само точни натпревари
Барај во наслов
Барај во содржина
Барај во извадок
Пребарај во коментари
Филтрирај според тип на поштенска публикација

Внесете дестинација како што се Делхи, Џајпур, Агра ....

нула

Златен Триаголник Турс

05 ноќи и пакетот 06 Days и многу повеќе .....

нула

Раџастан туристички пакети

Најдобра туристичка пакети од убава Раџастан

нула

Пакети за диви животни

500 + турнеи и активности

нула

Пакети за меден месец

Прекрасен меден месец пакет за вас ..

нула

Пакети за Северна Индија турнеја

Најдобро од пакетите од Северна Индија ...

нула

Јужна Индија туристички пакети

Прекрасни Јужна Индија туристички пакети

нула

Пакет за историски патувања

Палати, тврдини, палати, опсерватории, кнотафи, фрески и кралски павилјони.

нула

Хил станица турнеја пакети

Хил станица турнеја пакети, се точно ве однесе во бујна зеленило ..

нула

Пакети за авантуристички патеки

Индија е голем центар на најпопуларните авантуристички активности ..

Направете брз
Анкетната

captcha

Индија Информации за туризам

Индија, каде што културата одекнува, традицијата зборува, убавина ентурали и разновидност задоволства. Индија е живописен калеидоскоп на пејзажи, прекрасни историски локалитети и кралски градови, магливите планински повлекувања, шарени луѓе, богата култура и свечености. Неверојатно огромен, древно егзотичен, божествено разнобоен - Индија е смирувачки портрет кој го краси светот на патувањето и туризмот со својата чиста убавина и разновидност. Празници во Индија се пакет полн со задоволство дизајниран да поробвам.

Индија со погон на четири тркала

Четврто тркало Drive Private Limited е регистрирана компанија од страна на Владата на Индија. Компанијата, која ја спроведе г-дин Анил Синха, кој е возач на инструктор за обука со HSE (здравство, безбедност и животна средина) и неговиот тим од професионално квалификувани млади, се целосно опремени за да ви го понудат најдоброто од реално индиско искуство. Раџастан со погон на четири тркала не само што ви нуди како да ја истражувате дестинацијата, туку и да го искусите. Раџастан возач со четири тркала има голем избор на патувања кои може да се прилагодат на кој било начин, односно дали сте џунглови ѕверови кои сакаат да ги следат тигрите и да ги следат птиците или историчар во срцето кој сака да ги слуша приказните прикачени во камен. Ние ви нудиме фантастични наоди, прекрасни занимавања на хотели, изнајмување на автомобили, летови, воз, џунгла сафари, турнеи, ексклузивни маршрути, професионално обучени возачи со добра комуникативна вештина за да ги направите вашите патувања до Неверојатната Индија едно од најнезаборавните и пријатни искуства на Вашиот живот.

автомобил вработи Индија

Возила и обучени возачи на погон на четири тркала Индија се обликувани со професионални вештини, позитивни работни ставови, компетентни техники за возење и вештини за да им служат на нашите клиенти со квалитетни услуги, да се справат со нив со голема грижа и да ги достигнат дестинациите со безбедност како прв приоритет. Возење со погон на четири тркала Индија ве прави да се чувствувате поудобно, уверени, да се чувствувате како дома и последно, но не и најмалку важно, е посигурно. Имаме флота од луксузни MUV и 4WD возила кои не се само климатизирани, но исто така се опремени со добро обучени безбедносни карактеристики како што се противпожарни апарати, ремени за седишта, комплет за прва помош, план за одговор при катастрофи и многу други.

Четири тркала Индија Приватни Limited има огромна мрежа на хотели низ целата земја што ви одговара на секој начин. Ние нудиме широк спектар на хотели, одморалишта, мотели, домови, дома престои, фарми и др, кои се движат од луксуз до буџет, па што и да биде вашето барање, ќе го добиете најдоброто погодност.

Со соработка над хотелите 2,000 +, распоредени низ целата земја, имаме за цел да им понудиме на најубавите цени по минимална цена. Дополнително, имаме годишен врв со целиот хотел со големини, кој ни нуди најдобри специјални стапки со сите објекти и луксуз.

За оние кои поседуваат кралски стил на живеење и бараат крал како престој, тука завршуваат нивните истражувања затоа што донесовме широк список на хотели за наследство, особено чувајќи ги потребите и мислите за нив. Пребарајте ја нашата специјално дизајнирана листа на наследство или одберете некој од хотелите според вашите барања и ќе го оствариме твојот сон.

Вие не треба да направите ништо, само пополнете го овој онлајн формулар за пребарување, а потоа ќе се вратам кај вас со листа на хотели според вашите барања.

Искусете го безбедното престојување со нас! Кликни тука да резервираме хотел со наследство со нас.

Возачка обука Индија

Програмата за обука за возење и оценување се базира на најдобрите практики кои се развиени од Индија со четири тркала, имајќи ја во предвид индиската средина, високиот сообраќаен ризик поради недостаток на свест / свест на патот, огромна количина на сообраќајни незгоди, жртви, повреди, комплексна географија и теренот на земјата итн. Имаме високо компетентни, професионални и квалификувани обучувачи кои ги разбираат барањата на нашите клиенти како што се програмата за оценување на возилата и возачите, обучени возачи на 4WD, идентификација на опасност и обука за проценка на ризик, Систем за управување и повеќе како Програма за проценка на возила и возачи, несреќи на патот и прва помош, програма за проценка на медицински сајтови, несреќи, истраги за инциденти, обука за корпоративни, обучени програми за обука за возачи.

Индија туристички пакети

Четири тркала Индија / Раџастан со погон на четири тркала нуди голем избор на туристички пакети во Индија.