Udhëtime dhe Udhëtime në Indi, Paketa e Udhëtimeve të Festave Operatori i Udhëtimit - Makina me katër rrota
Katër rrota Drive IndiaKatër rrota Drive India
Harruat fjalëkalimin?

Kërko Destinacionet

Kërko
Vetëm ndeshje të sakta
Kërko në titull
Kërko në përmbajtje
Kërko në ekstrakt
Kërko në komente
Filter by Custom Post Type

Futni një destinacion të tillë si Delhi, Jaipur, Agra ....

null

Golden Triangle Tours

05 Nights dhe 06 Days Package dhe shumë më tepër .....

null

Paketat Rajasthan Tour

Paketa më të mira turistike të bukur Rajasthan

null

Pakot e turneut të kafshëve të egra

Pakot dhe aktivitetet e 500 + Tour

null

Paketa Tour Honeymoon

Paketa mbresëlënëse Honeymoon Tour për ju ..

null

Paketat e Udhëtimit të Indisë Veriore

Paketa e Tour Paketave të Rajonit të Veriut ...

null

Paketat e Jugut India Tour

Paketa Tour Awesome South India

null

Paketa Historike Tour

Kështjella, kalatë, pallatet, observatorët, shenjat, afreskat dhe pavionet mbretërore.

null

Paketat e turneut të Hill Stacionit

Paketa Hill Station Tour, po ju sjell pikërisht në gjelbërimin e harlisur ..

null

Paketat e Turizmit Adventure

India është një qendër e madhe e aktiviteteve më të njohura të aventurave ..

Bëni një të shpejtë
hetim

captcha

Informacion për Turizmin në Indi

India, ku kultura i bën jehonë, tradita flet, bukuria enthrals dhe diversitetit kënaqet. I kufizuar nga vargjet madhështore Himalayan në veri dhe me një sipërfaqe të pafundme të plazheve të artë, India është një kaleidoskop i gjallë i peizazheve, vendeve historike madhështore dhe qyteteve mbretërore, tërheqjeve të mjegullta malore, njerëzve të gjallë, kulturave të pasura dhe festimeve. Tmerrësisht e gjerë, në mënyrë të lashtë ekzotike, ngjyra hyjnore - India është një portret i mahnitshëm që zbukuron botën e udhëtimit dhe turizmit me bukurinë dhe diversitetin e saj absolut. Pushimet në Indi janë paketa plot kënaqësi të dizajnuara për të magjepsur.

Katër rrota drive india

Katër rrota Drive Private Limited është një kompani e regjistruar nga Qeveria e Indisë. Shoqëria e zëvendësuar nga z. Anil Sinha, i cili po ngre mësuesin e trajnimit me sfondin HSE (Shëndeti, Siguria dhe Mjedisi) dhe ekipi i tij i të rinjve të kualifikuar profesionalisht janë të pajisur plotësisht për t'ju ofruar më të mirën e përvojës reale indiane. Rajasthan Drive me katër rrota nuk ju ofron vetëm si të eksploroni një destinacion por ta përjetoni atë gjithashtu. Rajasthan Drive me katër rrota ka shumëllojshmëri të madhe të turneve që mund të personalizohen në çdo mënyrë, dmth nëse jeni një kafshë që jeton në xhungël që i pëlqen të ndjekë tigrat dhe të ndjekë zogjtë, ose një historian në zemër, i cili pëlqen të dëgjojë tregimet e gdhendura në gur. Ne ju sjellim fantastike gjetje, marrëveshje të mrekullueshme të hoteleve, makinave me qira, fluturim, tren, safaris që jeton në xhungël, ekskursione turne, itinerare ekskluzive, shoferët profesionalisht të trajnuar me aftësi të mira komunikuese për të bërë udhëtimet tuaja në Indi Incredible një nga përvojën më të paharrueshme dhe të këndshme të jeta juaj.

makinë me qira india

Automjetet dhe trenat e trajnuar në "Four Wheel Drive India" janë formuar me aftësi profesionale, qëndrime pozitive të punës, teknika kompetente të vozitjes dhe shkathtësi për t'i shërbyer dhe ofruar klientëve tanë shërbime cilësore, për t'i trajtuar ata me kujdes të lartë dhe për të arritur destinacionet me Sigurinë si prioritet i parë. Driving me katër rrota Drive India ju bën të ndiheni më të rehatshëm, të sigurt, të ndiheni në shtëpi dhe të fundit, por jo më së paku është më i sigurt. Ne kemi një flotë të automjeteve luksoze MUV dhe 4WD, të cilat nuk janë vetëm me ajër të kondicionuar, por janë të pajisur edhe me karakteristika të sigurta të njohura si aparatet për zjarr, rripat e vendndodhjes, kabineti i ndihmës së parë, plani i emergjencës dhe shumë më tepër.

Katër rrota Drive India Private Limited ka një rrjet të gjerë të hoteleve anembanë kombit që ju përshtatet në çdo mënyrë. Ne ofrojmë një gamë të gjerë hotelesh, vendpushime, motele, llozha, qëndrime në shtëpi, shtëpi me fasada, etj duke filluar nga luksi në buxhet, kështu që çfarëdo të jetë kërkesa juaj, ju do të merrni më të mirën në lehtësi.

Me bashkëpunimin mbi 2,000 + hotele të vendosura në të gjithë vendin, ne synojmë që të ofrojmë mirësjellje të mira me çmim minimal. Përveç kësaj, ne kemi një lidhje vjetore me të gjithë hotelin e zinxhirëve të mëdha që na ofron normat më të mira speciale me të gjitha objektet dhe luks.

Për ata që posedojnë stilin mbretëror të jetesës dhe kërkojnë një mbret si qëndrimi, këtu kërkohet kërkimi i tyre, sepse kemi sjellë një listë të gjerë të hoteleve të trashëgimisë, sidomos duke mbajtur nevojën dhe mendimet e tyre. Shfletoni listën tonë të projektuar posaçërisht për hotelin e trashëgimisë ose zgjidhni ndonjë nga hotelet sipas kërkesave tuaja dhe ne do ta bëjmë ëndrrën tuaj të vërtetë.

Ju nuk duhet të bëni asgjë, vetëm plotësoni këtë formular online të kërkesës dhe pastaj ne do të kthehemi tek ju me një listë të hoteleve sipas kërkesave tuaja.

Përjetoni qëndrimin e sigurt me ne !!! Kliko këtu për të Rezervuar Hotel Trashëgimi me ne.

Trajnimi në Indi

Programi i Trajnimeve dhe Vlerësimit të Driving bazohet në praktikat më të mira të zhvilluara nga India me katër rrota duke pasur parasysh mjedisin indian, rrezikun e lartë të trafikut për shkak të mungesës së sensit rrugor / vetëdijes, sasi të madhe të aksidenteve rrugore, viktimave, lëndimeve, gjeografi komplekse dhe terrenit të vendit etj. Ne kemi një trajner shumë kompetent, profesional dhe të aftë, i cili i kupton kërkesat e klientëve tanë si programi i vlerësimit të automjeteve dhe shoferëve, shoferët e trajnuar 4WD, trajnimi për identifikimin e rrezikut dhe vlerësimin e rrezikut, Sistemit të Menaxhimit dhe më shumë si Programi i Vlerësimit të Automjeteve dhe Shoferëve, Aksidentet Rrugore dhe Ndihmën e Parë, Programi i Vlerësimit të Vendeve Mjekësore, Aksidentet, Incidentet Trajnim Hetimor për Korporatën, Programi i Trajnimit për Shoferin Për Shofer.

Paketat India Tour

Katër Wheel Drive India / Rajasthan Drive Katër Wheel ofron zgjedhje të madhe të paketave turne Indi.

Triangle Tour Artë me Udaipur

Rajasthan Katër rrota Drive Private Limited do të ju ofrojnë një paketë gjithëpërfshirëse turne të Artë Triangle Indi së bashku me qytetin madhështor të Udaipur.

Paketa e artë e turizmit të trekëndëshit

Çertifikatat e Ekselencës nga TripAdvisor

Rreth nesh

Ekipi ynë i kualifikuar profesionalisht është i pajisur plotësisht për t'ju ofruar përvojë të vërtetë indiane.

Personalizo udhëtimin tënd